Beyaz Eşya Sektörü HEFİ’de Buluştu

    11 Temmuz 2018 Çarşamba 09:53

    Beyaz eşya ve yan sanayi sektörü, 20- 22 Haziran tarihleri arsında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen HEFİ - Ev Elektroniği Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı’nda bir araya geldi.

    Beyaz Eşya Sektörü HEFİ’de Buluştu
    - A +

    Beyaz eşya ve yan sanayi sektörü, 20- 22 Haziran tarihleri arsında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen HEFİ - Ev Elektroniği Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı’nda bir araya geldi. Atis Fuarcılık tarafından organize edilen fuarda, yan sanayi ağırlıklı firmaların yanı sıra ana sanayi şirketleri de yer aldı. Fuara İran, Irak, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri Rusya, Avrupa, Afrika ve Türk Cumhuriyetleri’nden 100’e yakın firma katıldı.

    BEYSAD - Beyaz Eşya Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Burak Özaydemir, Türkiye’nin sektörde lider ülke olması vizyonları doğrultusunda HEFİ 2018 Fuarı’nı desteklediklerini, sektörün gerek global gerek ulusal olarak gücünü ve dayanışmasını göstereceğine inandıklarını belirtti. Türkiye ve dünyada önemli bir yeri olan beyaz eşya ana ve yan sanayi sektörünü temsil eden HEFİ, ülkemizdeki TOBB, KOSGEB, BEYSAD, TURKBESD ve TET vb. birçok dernek tarafından da destekleniyor. Fuar ile birlikte Türkiye’nin beyaz eşya alandaki üretiminin daha iyi değerlendirilmesi ve ihracatın artırılması için hedefleniyor.

    katalog tasarlıyoruz
    Bu haber toplam 2922 defa okunmuştur