Pilz ve TÜV NORD makine emniyeti alanında profesyonellere uzman seviyesinde eğitim verecek

    08 Şubat 2019 Cuma 14:22

    Sertifikalı makine emniyeti uzmanı olmak için son kayıt 11 Şubat!

    Pilz ve TÜV NORD makine emniyeti alanında profesyonellere uzman seviyesinde eğitim verecek
    - A +

    19 – 22 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan CMSE® (Certified Machinery Safety Expert), Pilz ve TÜV NORD tarafından makine emniyeti alanında profesyonellere uzman seviyesinde eğitim vermek amacı ile geliştirilmiş bir programdır. 360° derecelik tam kapsamlı yaklaşım sağlayan bu eğitim, sınavı başarı ile tamamlayanlara TÜV NORD tarafından verilen sertifika ile ayrıcalık kazandırmaktadır. İş sağlığı güvenliği ve makine emniyeti alanında detaylı teknik konuları kapsayan CMSE® eğitimi Uluslararası Standartlardan ve Direktiflerden fonksiyonel emniyete kadar makinenin yaşam döngüsü hakkında kapsamlı bilgi sunmaktadır.

    CMSE® eğitimi Türkiye’de ilk defa 24-27 Kasım 2014 tarihleri arasında Pilz Türkiye Merkez Ofisinde İngilizce olarak düzenlenmiştir. 2015 yılında ise gelen yoğun talep doğrultusunda yine bir ilki gerçekleştirerek eğitim Türkçe olarak yapılmıştır. Makine emniyet alanındaki Dünya ve Avrupa standartları henüz tam olarak Türkçeye çevrilmemişken Pilz gerçekleştirdiği eğitim ile Türkiye’de önemli bir başarıya imza atmıştır.

    Nasıl Başvuru Yapılır?

    CMSE (Certified Machinery Safety Expert) eğitimi için başvuru CMSE başvuru formu doldurularak yapılabilir. Başvuru formları CMSE web sitesinden indirilebilir veya yerel CMSE organizasyonundan istenebilir. Detaylı bilgi için; https://www.cmse.com/tr-INT veya www.pilz.com.tr

    katalog tasarlıyoruz
    Bu haber toplam 1161 defa okunmuştur