HİDROMEK İSTİKRARLI YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

    24 Haziran 2019 Pazartesi 15:47

    HİDROMEK, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her yıl yapılan “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı Araştırması”nda 238.sırada yer aldı.

    HİDROMEK İSTİKRARLI YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR!
    - A +

    Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her yıl yapılan, firmaların ihracat performanslarına göre sıralandığı “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasının sonuçları açıklandı. HİDROMEK, en fazla ihracat yapan ilk 1000 firma listesinde, geçen yıla göre yerini 17 basamak yükselterek 238. sırada yer aldı. İhracatını %20 artıran HİDROMEK, listede ayrıca yer verilen sektörel sıralamada ise “Makine ve Aksamları” kategorisinde 8. sırada bulunuyor.

    1999 yılında ilk ihracatını Tunus’a gerçekleştirmiş olan HİDROMEK’in bugün Kuzey Amerika dışında tüm kıtalara ihracatı bulunuyor. Bu sene kuruluşunun 41. yıl dönümü olan HİDROMEK’in 100’ün üzerinde ülkede 45 binden fazla makinesi çalışıyor. Faaliyette olduğu tüm pazarlara daha yakın olmayı, rakipleri ve pazar dinamiklerini takip ederek, gerekli aksiyonları almayı amaçlayan HİDROMEK, çalışmalarını bu doğrultuda yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satış sonrası hizmetlere büyük önem veren HİDROMEK, yurt dışında 100’den fazla servis noktası ile müşterilerine yedek parça ve servis hizmetini hızlı bir şekilde sunuyor. Ayrıca, HİDROMEK yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS, Tayland’da HİDROMEK CE ve Japonya’da HİDROMEK JAPON satış ve satış sonrası hizmetler merkezine sahip.

    katalog tasarlıyoruz
    Bu haber toplam 1068 defa okunmuştur