Hidroser beş yeni HOSE DOCTOR aracıyla Türkiye yollarında

    12 Ocak 2018 Cuma 11:37

    Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin, Hidroser’in dünya genelinde 1100’den fazla HOSE DOCTOR gezici hortum değiştirme aracına Türkiye’de beş yenisini eklendiğini duyurdu. Hidroser’in İzmir, İzmit ve Adana’da hizmet verdiği ParkerStore’larını ve bağımsız olarak İstanbul’daki genel merkezlerini destekleyecek olan bu HOSE DOCTOR araçları, Türkiye’deki HOSE DOCTOR sayısını yediye ulaştırdı.

    Hidroser beş yeni HOSE DOCTOR aracıyla Türkiye yollarında
    - A +

    Parker, HOSE DOCTOR gezici hortum değiştirme aracı konseptini, çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin tesislerine kadar giderek, Parker standartlarına göre preslenmiş hortumlar ile anında ve yerinde hortum değişimi sağlayan bir acil bakım aracı geliştirdi.

    HOSE DOCTOR, arıza kaynaklı duruşları minimuma indirerek müşterilerinin zaman ve maliyetten tasarruf etmesini sağlar. Özellikle İngiltere’deki Parker Distribütörleri tarafından yoğun talep gören HOSE DOCTOR® gezici hortum değişimi aracının, ParkerStore’ları mevcut ve yeni müşteriler ve geçen sene hortum satışlarında %18 oranında artış sağlaması ile desteklediği gözleniyor.

    1991 yılında kurulan, Parker Türkiye’nin Premier Hidrolik Distribütörü ve İstanbul’un köklü firmaları arasında yer alan Hidroser, 26 yılı aşkın bir süredir müşteri odaklı bakış açısı ile, hidrolik ürün ve sistem çözümleri sunmanın yanı sıra, hidrolik ürünler ve sistemler konusunda yıllar içinde biriktirdikleri bilgi ve tecrübelerini sektördeki iş ortaklarına aktarmaya ve destek vermeye devam etmektedir.

    2007 senesinde Parker Türkiye’nin kuruluşu ile başlayan iş birliği sayesinde Hidroser, Parker Premier Hidrolik Distribütörü olmuş ve müşterilerine hidrolik güç ünitesi, hidrolik bloklar, komple hidrolik sistem çözümleri ve Parker’ın geniş ürün yelpazesini sunmaya devam etmiştir. Türkiye’nin çeşiltli illerinde bulunan altı ParkerStore’u, montajlı hortum atölyeleri ve HOSE DOCTOR gezici hortum değiştirme araçları sayesinde Hidroser, müşterilerine ve iş ortaklarına yerel katma değerli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

    katalog tasarlıyoruz
    Bu haber toplam 715 defa okunmuştur